Biuletyn Miejski

Biuletyn Miejski

Koncertowo o "Kuglarzach"

Wydawnictwo Miejskie Posnania serdecznie zaprasza na wydarzenie promujące książkę Krzysztofa Deszczyńskiego "Kolory Deszcza...Kuglarze", które odbędzie się 11 marca (godz. 19) w Teatrze Animacji.

a
a

W swojej najnowszej książce twórca cyklu "Dziecko potrafi", opowiada o swych wielkich widowiskach w Arenie, o Bohdanie Smoleniu i jego kabarecie, o znanych aktorach i twórcach teatralnych, o wielu postaciach ze świata artystycznego i show-biznesu. Autor zdołał ogarnąć swą znakomitą, niemal fotograficzną pamięcią pół wieku (1968‒2018) swej twórczości teatralnej, estradowej i kabaretowej, a także szeroką panoramę zdarzeń artystycznych oraz zadziwić czytelnika barwną obserwacją życia w różnych zakątkach świata. Książka napisana lekkim i barwnym stylem, bogato ilustrowana zdjęciami, rysunkami i kopiami materiałów prasowych.

W ramach wydarzenia promującego książkę odbędzie się koncert i spotkanie autorskie. W koncercie wezmą udział: Dawid Kostka Trio, Klub Szyderców Bis, Dominiki Dobrosielskiej, Przemysława Mazurka, Krzysztofa Dziuby, Piotra Schulza, Marcina Samolczyka, Joanny Pilarskiej, Overdue Girls.

Uwaga! Wstęp na koncert i spotkanie za okazaniem zaproszenia.
50 podwójnych wejściówek będzie można odbierać od 6 marca w Centrum Informacji Kulturalnej.