Biuletyn Miejski

 

Pieniądze dla rad osiedli

Nowe Rady Osiedli będą miały do dyspozycji 17,5 mln zł, radni zaopiniowali pozytywnie przygotowany projekt nowych zasad finansowania jednostek pomocniczych Poznania.

czytaj więcej
Radni w Aquanecie
 

Radni w Aquanecie

Budowa kolektora prawobrzeżnego, przepompownia ścieków przy ul. Hetmańskiej to inwestycje spółki Aquanet SA, które radni zwiedzili w piątek 24 czerwca. W siedzibie spółki odbyła się dyskusja nad przyszłością spółki.

czytaj więcej
 

Ewakuacja na Stadionie Miejskim

Około 200 mieszkańców wzięło udział w ćwiczeniach ewakuacyjnych a Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej. Ćwiczenia organizowane były wspólnie przez Miasto i Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej. Miały na celu sprawdzenie przygotowania organizacyjnego służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na obiekcie.

czytaj więcej
 

Rzymianie na Placu Kolegiackim

W środę 22 czerwca, w samo południe na Dziedzińcu Urzędu Miasta zaprezentowali się członkowie Legionu X, znanego już z inscenizacji tegorocznego Misterium na Cytadeli.

czytaj więcej
Prywatyzacja MPGM
 

Prywatyzacja MPGM

Na posiedzeniu Komisji Budżetu, Nadzoru Właścicielskiego, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Miasta w dniu 20 czerwca radnym przedstawiono aktualny stan przygotowania do procesu prywatyzacji Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej SA.

czytaj więcej
Pytania o koncert
 

Pytania o koncert

Radni na posiedzeniu Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Nadzoru Właścicielskiego i Promocji Miasta w dniu 20 czerwca pytali o szczegóły organizacyjne ceremonii otwarcia Stadionu Miejskiego w 2010 roku.

czytaj więcej
1 288 Strona 289 290 292
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.