Biuletyn Miejski

Nowy album i nowe logo
 

Nowy album i nowe logo

Promocja albumu Ryszarda Horowitza "Poznańskie impresje" odbyła się w klubie "Pod Pretekstem". Wydawnictwo Miejskie Posnania, wydawca albumu, zaprezentowało również wyniki konkursu na swoje logo. Podczas oficjalnej promocji obecni byli m.in. prezydent Poznania Ryszard Grobelny, jego zastępca Sławomir Hinc, Borys Fromberg z Biura Promocji Miasta.

czytaj więcej
Bezpieczne lato
 

Bezpieczne lato

Przedstawiciele służb mundurowych oraz instytucji miejskich 16 czerwca przedstawili radnym z Komisji Oświaty i Wychowania oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego planowane działania w okresie wakacji szkolnych w zakresie swoich obszarów odpowiedzialności.

czytaj więcej
Zielony Poznań
 

Zielony Poznań

Podczas wyjazdowego posiedzenia, które odbyło się w dniu 14 czerwca, radni z Komisji Ochrony Środowiska mogli ocenić prace rewaloryzacyjne prowadzone pod nadzorem Zarządu Zieleni Miejskiej na terenie poznańskich parków i zieleńców.

czytaj więcej
Deptak Wrocławska
 

Deptak Wrocławska

Dyskusja poświęcona projektowi ograniczenia ruchu samochodowego na ulicy Wrocławskiej odbyła się na posiedzeniu Komisji Rewitalizacji w dniu 14 czerwca.

czytaj więcej
Plac Wolności i Stary Rynek
 

Plac Wolności i Stary Rynek

Radni z Komisji Rewitalizacji podjęli na posiedzeniu w dniu 14 czerwca stanowisko dotyczące przekazania Placu Wolności wraz z Arkadią oraz płyty Starego Rynku jednemu zarządcy.

czytaj więcej
 

Na Malcie po linach

Już wkrótce nad Jeziorem Maltańskim otworzy swe podwoje Park Linowy "Pyrland". W sobotę 18 czerwca wielkie otwarcie atrakcji w pobliżu Polany Harcerza.

czytaj więcej
 

Obywatel w świetle kodeksu wyborczego

9 czerwca w siedzibie Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa przy ul. Kutrzeby 10, pod patronatem Prezydenta Poznania odbyła się konferencja samorządowa "Obywatel w świetle Kodeksu Wyborczego".

czytaj więcej
1 294 Strona 295 296
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.