Biuletyn Miejski

Zielony Poznań
 

Zielony Poznań

Podczas wyjazdowego posiedzenia, które odbyło się w dniu 14 czerwca, radni z Komisji Ochrony Środowiska mogli ocenić prace rewaloryzacyjne prowadzone pod nadzorem Zarządu Zieleni Miejskiej na terenie poznańskich parków i zieleńców.

czytaj więcej
Deptak Wrocławska
 

Deptak Wrocławska

Dyskusja poświęcona projektowi ograniczenia ruchu samochodowego na ulicy Wrocławskiej odbyła się na posiedzeniu Komisji Rewitalizacji w dniu 14 czerwca.

czytaj więcej
Plac Wolności i Stary Rynek
 

Plac Wolności i Stary Rynek

Radni z Komisji Rewitalizacji podjęli na posiedzeniu w dniu 14 czerwca stanowisko dotyczące przekazania Placu Wolności wraz z Arkadią oraz płyty Starego Rynku jednemu zarządcy.

czytaj więcej
 

Na Malcie po linach

Już wkrótce nad Jeziorem Maltańskim otworzy swe podwoje Park Linowy "Pyrland". W sobotę 18 czerwca wielkie otwarcie atrakcji w pobliżu Polany Harcerza.

czytaj więcej
 

Obywatel w świetle kodeksu wyborczego

9 czerwca w siedzibie Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa przy ul. Kutrzeby 10, pod patronatem Prezydenta Poznania odbyła się konferencja samorządowa "Obywatel w świetle Kodeksu Wyborczego".

czytaj więcej
 

Debata nad absolutorium przełożona

Główną część XII sesji Rady Miasta Poznania w dniu 7 czerwca miała wypełnić debata nad sprawozdaniem z wykonania ubiegłorocznego budżetu Miasta. Jednak w związku z tym, że Komisja Rewizyjna nie wyraziła jeszcze opinii w tej sprawie, radni postanowili odroczyć zarówno tę dyskusję, jak i głosowanie nad absolutorium dla Prezydenta Poznania.

czytaj więcej
 

Ciepło, prąd i gaz

Kwestie nowych planów zaopatrzenia w energię cieplną, elektryczną i gazową były głównym tematem wspólnego posiedzenia dwóch komisji, które zajmują się kwestiami finansowymi i gospodarczymi w dniu 6 czerwca.

czytaj więcej
1 314 Strona 315 316
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.