Biuletyn Miejski

Biuletyn Miejski

Trzy tomiki - trzy autorki

Wydawnictwo Miejskie Posnania i Związek Literatów Polskich zapraszają na promocję trzech wyjątkowych tomików: "To wszystko człowiek" Zofii Grabowskiej-Andrijew; "Archipelag" Anny Andrych; "A imię twoje niepokój" Zdzisławy Jaskulskiej-Kaczmarek.

Fot. Wydawnictwo Miejskie Posnania
Fot. Wydawnictwo Miejskie Posnania

Spotkanie odbędzie się 16 lutego, o godz. 11, w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich, Stary Rynek 78. Poprowadzą je Jerzy Grupiński i Zbigniew Gordziej. Na gości spotkania czekają egzemplarze w cenie promocyjnej. Wstęp wolny.

Anna Andrych "Archipelag". Intrygujący tom, w którym wspomnienia i refleksje, dotyczące czasów minionych, łączą się z ciekawą opowieścią o życiu współczesnym, widzianym oczyma poetki. To introspekcje, przyglądanie się samej sobie na różnych etapach życia, a zarazem próba zrozumienia, oswojenia, nie zawsze przyjaznego świata wokół.

Zofia Grabowska-Andrijew "To wszystko człowiek". Nowy tom doświadczonej i cenionej poetki. Tom imponujący i potężny przede wszystkim z uwagi na wagę podejmowanych tematów i siłę poetyckiego wyrazu. Mieszkająca w Chodzieży poetka, związana z poznańskim oddziałem ZLP, przedstawia zestaw 135 wierszy mówiących o kondycji współczesnego człowieka.

Zdzisława Jaskulska-Kaczmarek "A imię twoje niepokój". Interesujący tom, będący wielowątkową opowieścią o świecie widzianym oczyma doświadczanej i cenionej autorki. Inspirację dla jej twórczości stanowią zarówno własne doświadczenia, obserwowanie otaczającej rzeczywistości, jak i kontakt z twórczością innych autorów. Tom ilustrowany fotografiami autorstwa poetki.

Więcej informacji o autorkach i ich tomikach na stronie naszego sklepu.

red.