Biuletyn Miejski

Aktualności

Radni zagrali razem

Drużyna Rady Miasta Poznania na turniej im. Macieja Zawiei.

Fot. materiały organizatorów
Fot. materiały organizatorów

W sobotę 10 czerwca, w Gimnazjum nr 50, przy ul. Ściegiennego, odbyła się kolejna edycja amatorskiego turnieju piłkarskiego organizowanego dla uczczenia pamięci Macieja Zawiei, radnego Miasta Poznania i działacza osiedlowego z Górczyna, który zmarł w 2009 roku w wyniku obrażeń doznanych w wypadku samochodowym. Podczas turnieju zbierane są zawsze środki finansowe na wybrany cel charytatywny. Maciej Zawieja był wielkim fanem piłki nożnej i Lecha Poznań.

Jak co roku w turnieju uczestniczyli przedstawiciele. Drużyna radnych składała się z przedstawicieli klubów będących ze sobą w opozycji, ale na boisku zjednoczyła ich pamięć po zmarłym kolędzie i charytatywny cel (dochód z turnieju przeznaczony był na rehabilitację niepełnosprawnego Piotra Popla). W zespole zagrali radni: Lidia Dudziak, Mateusz Rozmiarek, Michał Grześ, Tomasz Lipiński, Wojciech Kręglewski, a wsparli ich zawodnicy spoza Rady Przemysław Markowski i Paweł Zając. Drużynę dodatkowo dopingowali przewodniczący Rady Miasta Grzegorz Ganowicz oraz były radny Ryszard Franciszek Grobelny.

oprac. mat.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.