Biuletyn Miejski

Biuletyn Miejski

Na Garbarach nie jedź na pamięć!

Zarząd Dróg Miejskich prowadzi prace nad wydzieleniem buspasa na ul. Garbary i Drodze Dębińskiej przy dojeździe do skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi. Drogowcy apelują do kierowców by zwracali uwagi na oznakowanie.

fot. ZDM
fot. ZDM

Z powodu prac nad wprowadzeniem buspasa na ul. Garbary (odcinku nas wysokości ul. Strzeleckiej) i Drodze Dębińskiej przy dojeździe do skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi ZDM w swoim komunikacie zwraca się z apelem do kierowców- W związku ze zmianami prosimy by nie jeździć "na pamięć". Ustawiane są nowe znaki, malowane linie i oznakowanie na jezdni. Obecnie obowiązuje jeszcze dotychczasowa organizacja ruchu. Dlatego prosimy o stosowanie się do "starych" znaków pionowych - informuje ZDM.
Na jezdniach, by nowe oznakowanie nie wprowadzało kierowców w błąd, wyklejono lub doklejono do istniejących już nowych piktogramów żółtą taśmą obowiązujące dotychczasowe kierunki ruchu. Prace przy wytyczaniu buspasów na ul. Garbary i na dojeździe z Drogi Dębińskiej do skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi mają zakończyć się w tym miesiącu.

ZDM, (jg)