Biuletyn Miejski

Biuletyn Miejski

Sztuka na/d/ sztuki

W niedzielę 12 maja w V.A. Gallery Poland, w Wysogotowie - odbędzie się pierwsza edycja projektu "Sztuka na/d/ sztuki". W jednym dniu i w jednym miejscu, w godzi. 11-19 zaprezentowane zostaną różne gatunki sztuki współczesnej, od malarstwa i grafiki, poprzez fotografię, rzeźbę, aż po szkło artystyczne - autorstwa zarówno młodych twórców, jak i tych o ugruntowanej już na rynku pozycji. Patronat medialny nad wydarzeniem objął nasz portal biuletyn.poznan.pl.

Fot. materiały organizatorów
Fot. materiały organizatorów

Wydarzenie będzie miało formułę targów i charakter imprezy otwartej i bezpłatnej, na której oprócz podziwiania i nabywania polskiej sztuki współczesnej w różnych jej obliczach, będzie można porozmawiać z jej twórcami, zasięgnąć porady, czy też rozwiać wszelakie wątpliwości. "Sztuka na/d/ sztuki" to projekt bez limitów i jakichkolwiek ograniczeń, dedykowany wszystkim wielbicielom sztuki bez względu na wiek, posiadaną w tym zakresie wiedzę czy zasobność portfela.

Wystawcami będą między innymi: Ewa Jasek, Dariusz Żejmo, Sylwester Chłodziński, Beata Pflanz, Renata Brzozowska, Magdalena Serwin, Grzegorz Pawłowski, Sebastian Pietkiewicz, Maciej Mańkowski, Hanna Styczyńska, Dariusz Kamys, Natalia Rozmus, Krystyna Małecka, Hanna Kłopotowska, Tomasz Perlicjan, Jolanta Kontek, Norbert Sarnecki, Dominika Rumińska, Daria Wiercioch.

Sztuka na/d/ sztuki to m.in. wystawy, puzzlomania, panel dyskusyjny, ARTtworzenie, oraz wspólne przez artystów malowanie obrazu - jedno dzieło i kilkunastu twórców.

oprac. red.

Zobacz także: