Biuletyn Miejski

Aktualności

Posłuchaj Antymiasta

Dzięki uprzejmości Radia Afera możecie teraz posłuchać na naszej stronie plików z fragmentami opowiadań fantastycznych.

Fot. materiały organizatorów
Fot. materiały organizatorów

Prze cały maj na antenie Radia Afera (studenckie radio Politechniki Poznańskiej) czytane były fragmenty opowiadań z antologii "Poznań fantastyczny. Antymiasto". To czternaście znakomitych opowieści wybranych w czwartej edycji konkursu na opowiadanie, przeprowadzonej w 2016 roku.

Teraz dzięki uprzejmości Afery pliki z fragmentami opowiadań (czytanych przez Annę Szamotułę) dostępne są na naszej stronie, w sklepie internetowym Wydawnictwa. Macie więc możliwość posłuchania opowiadań, co mamy nadzieję zachęci Was do sięgnięcia po książkę.

W nieskończonym wszechświecie z pewnością istnieje nieskończona liczba antymiast. My wybraliśmy te, które warto odwiedzić. Czternaście doskonałych opowiadań przeniesie was w przeszłość, przyszłość, światy równoległe, a nawet w zaświaty. Autorzy, posługując własnym, niepowtarzalnym stylem, przedstawiają swoje wizje Antymiasta, losy jego bohaterów i antybohaterów. Stworzone światy nie są sztuczne. Stanowią kompletne, przemyślane uniwersum, w którym lęk przeplata się z nadzieją, śmiech ze strachem, groza z ironią. Treść każdego z opowiadań dopełniają niesamowite grafiki autorstwa Mariusza Kuli.

oprac. mat.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.