Biuletyn Miejski

Biuletyn Miejski

Remont ulicy Malwowej

Zarząd Dróg Miejskich w najbliższy poniedziałek rusza z remontem ul. Malwowej, który potrwa do 21 listopada. Do tego czasu na os. Kwiatowym obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.

fot. ZDM
fot. ZDM

Ulica Malwowa na osiedlu Kwiatowym zyska nową nawierzchnię. - Informujemy, że w poniedziałek, 13 listopada rozpocznie się remont nawierzchni jezdni na ulicy Malwowej. Na odcinku od posesji nr 4 do ulicy Astrowej zostanie wyremontowany południowy pas jezdni (po stronie numerów parzystych, prowadzący do ulicy Grunwaldzkiej). Roboty drogowe będą polegać na sfrezowaniu skoleinowanej warstwy ścieralnej jezdni, a następnie na ułożeniu nowej nawierzchni - podaje w komunikacie Zarząd Dróg Miejskich.
Prace drogowe będą trwać do 21 listopada. W tym czasie obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu. Na ulicy Malwowej, na odcinku od ulicy Grunwaldzkiej do ulicy Astrowej obowiązywać będzie jeden kierunek ruchu, tj. od Grunwaldzkiej w stronę Skórzewa. Nie będzie możliwości wjazdu i wyjazdu w ulicę Malwową z ulic poprzecznych, tj. Krokusowej, Irysowej, Kaliowej, Frezjowej, Gerberowej, Macierzankowej i Astrowej.
Pojazdy jadące ul. Malwową od strony Skórzewa w kierunku ul. Grunwaldzkiej będą jeździć objazdem przez ul. Lewkoniową do ul. Szarotkowej i dalej do ul. Grunwaldzkiej.
ZDM, (jg)