Biuletyn Miejski

Biuletyn Miejski

Biblioteka Raczyńskich w świetle lamp błyskowych

Jeśli lubicie dokumentować swoje życie na Facebooku, bądź Instagramie, kochacie czytać książki i wiecie co oznacza #bracz, ten konkurs skierowany jest właśnie do Was.

Fot. M. Malinowski, © Wydawnictwo Miejskie Posnania
Fot. M. Malinowski, © Wydawnictwo Miejskie Posnania

Zanim rozpocznie się modernizacja historycznego gmachu Biblioteki Raczyńskich, pracownicy stworzyli specjalny konkurs, dzięki czemu można zachować swoje wspomnienia z dawnym budynkiem. Co trzeba zrobić? Wystarczy w trzech zdjęciach udokumentować jak widzicie obecną siedzibę biblioteki i z czym m.in. kojarzą się czerwony dywan, wielkie lustro, rzeźbione drzwi i żyrandole w budynku przy pl. Wolności 19.

Aby przystąpić do konkursy wystarczy zrobić zdjęcia zamieścić je na swoim profilu na facebooku lub Instagramie z hasztagiem #bracz i prześlij zgłoszenie  na adres zapisy@bracz.edu.pl.

Z nagrodzonych zdjęć powstanie wystawa prezentowana w gmachu Biblioteki Raczyńskich  oraz galerie na naszych portalach społecznościowych.  Na autorów najciekawszych, najlepszych i najbardziej zaskakujących fotografii czekają nagrody rzeczowe.  Na zgłoszenia czekamy do 5 września.

oprac. jh

Zobacz także: