Biuletyn Miejski

Biuletyn Miejski

W poszukiwaniu siebie [patronat medialny Biuletynu]

Jubileuszowa, 50 wystawa V.A. Gallery Poland.

Materiały organizatorów
Materiały organizatorów

W Listopadzie w V.A. Gallery Polandz z wystawą pt. "W poszukiwaniu siebie" zagości mistrz modelowania emocji portretem- Szymon Hołubowski. Wernisaż odbędzie się 9 listopada o godz. 18 w Sali Multiroom, Metalmex - akcesoria meblowe, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo.

Komisarzem wystawy jest Violetta Kowalczyk. Organizatorzy: V.A. Gallery Poland, Metalmex - akcesoria meblowe, Stowarzyszenie Metal Merge. Partnerzy wydarzenia: Stowarzyszenie Metal Merge, Qesa. Wstęp wolny!

V.A. Gallery Poland powstała aby promować polską sztukę współczesną. Jest naturalną kontynuacją działań Stowarzyszenia Metal Merge i stworzonego z jego inicjatywy salonu kulturalnego. W ofercie Galerii znajdują się zarówno dzieła uznanych już twórców, jak i prace młodego pokolenia dopiero rozpoczynającego swoją artystyczną drogę.

"MARIAŻ SZTUKI Z BIZNESEM" to cykl wydarzeń artystyczno-kulturalnych zainicjowanych ponad pięć lat temu przez firmę Metalmex oraz Stowarzyszenie Metal Merge. Ideą spotkań jest stworzenie platformy łączącej dwa różne światy: sztuki i biznesu. Odbywają się one we czwartki, na wzór Czwartkowych Obiadów organizowanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Obecnie głównym organizatorem spotkań jest V.A. Gallery Poland.

Stowarzyszenie Metal Merge powstało by wspierać działalność artystyczną i przy pomocy sztuki konsolidować środowisko biznesowe.

oprac. red.

Załączniki

Zobacz także: