Biuletyn Miejski

Biuletyn Miejski

Pierwszy Bieg Targowy o Puchar FIT EXPO

Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Targi FitExpo zapraszają 26 maja br. na jedyny w swoim rodzaju bieg przez hale MTP. Wyjątkowa trasa obejmująca przebiegnięcie przez pawilony oraz schody podkreśli święto sportu, jakim są targi FitExpo, które odbędą się w dniach 25-27 maja.

Fot. MTP
Fot. MTP

Organizatorem biegu jest WSZYSTKOOBIEGANIU.PL oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie i APS Agency. Biegacze poszukują nowych wyzwań i pokazują, że "oswoić" można urbanistyczne przestrzenie.

Na terenie MTP na 300 śmiałków czekać będą trzy okrążenia po terenie targów - co daje w sumie dystans 4,5 km. Każdorazowo biegacze miną zarówno Aleję Lipową (pawilon 7), jak i przebiegną łącznikami pomiędzy pawilonami oraz schodami znajdującymi się przy pawilonie 15.

Na wszystkich czekać będzie strefa finiszera oraz pamiątkowy medal nawiązujący do symbolu MTP - Iglicy. Dla chętnych w pakietach startowych znajdują się także koszulki.

Będzie to pierwszy profesjonalnie zorganizowany bieg po terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Odbywa się w ramach targów FIT EXPO , na które biegacze wraz z osobą towarzyszącą wejdą w cenie opłaty startowej.

Po biegowym wysiłku będzie można dołączyć do pasjonatów fitness i zdrowego stylu życia, poznając najnowsze metody poprawiania kondycji, wytrzymałości lub po prostu spalania kalorii. To także okazja do spotkania się z gwiazdami fitness i kulturystyki oraz aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

oprac. red.