Biuletyn Miejski

Biuletyn Miejski

Zapraszamy do Miasteczka Książek

Miasteczko Książek organizowane przez Wydawnictwo Miejskie Posnania towarzyszy tegorocznej edycji Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda. 

Fot. Pawilon
Fot. Pawilon

Miasteczko Książek, organizowane przez Wydawnictwo Miejskie Posnania po raz pierwszy, powstanie na Chwaliszewie, w Pawilonie przy ul. Ewangelickiej, w dniach od 21 do 23 września. Kiermasz, na którym będą gościć znane wydawnictwa, to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszą ofertą na rynku wydawniczym, skorzystać z wyprzedaży i promocji.

W Miasteczku Książek powstanie Czytelnia, czyli strefa odpoczynku, w której każdy będzie mógł spędzić miło czas w gronie innych miłośników literatury i poszukać dobrej lektury w ramach akcji bookcrossingu. Na dzieci również czekają atrakcje - warsztaty artystyczne i czytanie książek.

W tym samym czasie odbywać się będzie czwarta edycja Poznańskiego Festiwalu Kryminału GRANDA - trzydniowe święto amatorów i profesjonalistów zafascynowanych światem kryminałów. Wśród znanych gości spotkać będzie można m.in. Rachel Abbott i Jørna Liera Horsta, a także czołówkę krajowych autorów kryminałów i debiutantów.

oprac. red.