Konkurs plastyczny "KEJTER W MIEŚCIE"

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat do wzięcia udziału w konkursie rysunkowym "Kejter w mieście".

Pokażcie nam, jak żyć aktywnie w mieście z psem i w jaki sposób utrzymywać czystość po swoim psie, by miasto było przyjazne i czyste zarówno dla mieszkańców jak i kejtrów. Pokażcie jak świadoma adpocja zapewnić może godne oraz szczęśliwe życie zwierzakowi z ludźmi szanującymi dobro i prawa zwierząt i jakie zagrożenia niesie nielegalna hodowla.

Zaprezentujcie swoje pomysły w postaci prac rysunkowych. Kto, jak nie Wy, może zmienić Poznań w jeszcze lepsze miejsce przyjazne też dla kejtra?

Co należy zrobić?

Przede wszystkim mieć chęci i poświęcić trochę czasu. Waszym zadaniem będzie przedstawienie tematyki konkursu w formie rysunku w formacie A4 techniką dowolną.

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie jedną pracę konkursową i musi  przedstawić zgodę opiekuna prawnego na jego udział, który odpowiadać będzie za zgłoszenie do konkursu.

Prace należy wysłać lub dostarczyć osobiście na adres: Gabinet Prezydenta Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17, II piętro pok. 202

Pamiętajcie również, że każda nadesłana praca musi zawierać:

  • tytuł
  • imię i nazwisko autora,
  • wiek uczestnika,
  • zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w konkursie,
  • zgodę rodziców/opiekunów prawnych na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.833)
  • imiona i nazwiska rodziców/opiekunów prawnych oraz ich dane kontaktowe: adres e-mail i telefon

Dość formalności, czas na przyjemniejsze sprawy, czyli... nagrody! Biorąc udział w naszym konkursie, macie szansę na zdobycie ciekawych gadżetów a wasze prace zostaną uwiecznione w postaci kalendarza promocyjnego. Jury konkursu przyzna ufundowane przez Organizatora oraz Partnera akcji 3 nagrody główne oraz 9 wyróżnień:

Nie zwlekajcie zbyt długo z decyzją o wzięciu udziału w konkursie- termin składania prac konkursowych upływa 28 lutego 2018 r.

Nie bójcie się kreatywności - zaskoczcie nas nowym, zupełnie świeżym podejściem do tematyki miasta przyjaznego kejtrom. Życzymy Wam samych świetnych pomysłów!

Organizator konkursu: Urząd Miasta Poznania oraz Frisbee dla psa - Dogfrisbee.pl,

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej