Ogrody Jordanowskie na planie Dodaj obiekt - Ogrody Jordanowskie

Ogród Jordanowski Nr 1

Opis

Godziny otwarcia:

poniedziałek - niedziela godz. 9:00 - 20:00

Jest Placówką wychowania pozaszkolnego , rekreacyjno-sportową , opiekuńczo-wychowawczą. Posiadamy 8,976 m2 powierzchni użytkowej. Teren zamykany - ogrodzony. Na terenie znajdują się elementy zabawowe dla dzieci młodszych do 3 lat , do 7 lat - jako plac zabaw dla dzieci z rodzicami. Elementy zabawowe i rekreacyjne dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat (w drewnie , tory przeszkód , huśtawki , stoły do szachów i warcaby oraz stoły do tenisa stołowego na zewnątrz  a także boiska do piłki nożnej , piłki koszykowej i badmintona.

W świetlicy odbywają się formy opiekuńczo-wychowawcze, rekreacyjno - sportowe  dla dzieci od 8-18 lat trzeba mieć legitymację szkolną aktualną w danym roku szkolnym oraz obuwie sportowe.

Formy rekreacyjno - sportowe w tym okresie odbywają się na świeżym powietrzu , wypożyczany jest sprzęt rekreacyjno - sportowy za okazaniem i zostawieniem legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego /zgodnie z regulaminem wypożyczania sprzętu /.

W trakcie godzin otwarcia jest obsługa pracownicza oraz nauczyciele-wychowawcy , którzy prowadzą formy opiekuńczo-wychowawcze , rekreacyjno- sportowe organizując mini-turnieje dla dzieci w wieku od 8 - 18 lat.

Teren placówki jest czysty, zadbany oraz bezpieczny. W budynku można skorzystać z toalet dla  Pań i Panów oraz ciepłej wody.

Wszystkie dzieci, młodzież szkolna oraz dorosłych z dziećmi małymi do lat 7.

Wróć do listy