Dodaj obiekt - Przedszkola

Przedszkole Fundacji Familijny Poznań "Kubusiowe Przedszkole"

Opis

Kubusiowe Przedszkole zapewnia bezpłatną, fachową i kompetentna opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach 7:45-12:45.
Wspomagamy, wspieramy, inspirujemy i stwarzamy warunki do wszechstronnego rozwoju i integracji wszystkich przedszkolaków. Dzieci w naszym przedszkolu czują się bezpieczne i dowartościowane.W ciągu roku szkolnego dzieci uczestniczą w wielu imprezach przedszkolnych, takich jak: pasowanie na przedszkolaka, spotkanie jasełkowe, bale karnawałowe, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka, a także spacery i liczne wycieczki.
Dzieci uczęszczające do przedszkola w zależności od potrzeb, objęte są pomocą psychologiczno- pedagogiczną, dzieci korzystają z terapii logopedycznej. Zajęcia prowadzone przez psychologa i logopedę są bezpłatne.Przedszkole dysponuje przestronną, jasną i w pełni wyposażoną salą dydaktyczną, w której znajdują się liczne kąciki tematyczne (przyrodniczy, biblioteczny, gier i inne). Dzieci mają do dyspozycji własną, przystosowaną łazienkę oraz plac zabaw.W naszej pracy dydaktycznej i wychowawczej preferujemy otwarty styl i aktywne metody. Dlatego też drodzy Rodzice, jeśli pragniecie, aby Wasze pociechy rozwijały się wszechstronnie lub też w ściśle określonym kierunku, w jakim wykazują pewne zdolności bądź predyspozycje i chcecie, aby ich przyszła edukacja była łatwiejsza i bardziej przyjemna, zapraszamy do naszej placówki.W Kubusiowym Przedszkolu realizowany jest program "Zanim będę uczniem" autorstwa Jolanty Kopały i Elżbiety TokarskiejDodatkowo przedszkole uczestniczy w Programie "Kubusiowi Przyjaciele Natury" to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli, organizowany przez markę Kubuś. Celem programu skierowanego do przedszkolaków w całej Polsce jest zachęcanie dzieci do dbania o środowisko naturalne.

Dyrektor

Monika Kremser

Języki obce

Język angielski

Zajęcia dodatkowe

Rytmika i język angielski

Wróć do listy