Wydarzenia na planie Pokaż na planie
zespół kabaretowy

Leniwe Impro - spektakl komedii improwizowanej

2017-10-25 (środa)
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Po wakacyjnej przerwie do Blue Note powraca Leniwe Improwizowanie. Spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro!
Kto kochał Kluskę i tęskni do wieczorów komedii improwizowanej w Blue Note, z pewnością powinien przyjść na "Komediowe wariacje na kolację" w wykonaniu grupy Leniwe Impro.

W składzie kilkoro członków grupy "Zróbmy to!": Magdalena Sobczak, Marcin "Morus" Jakubczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr "BigBeat" Rychter oraz petardy humoru sytuacyjnego: Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa.

Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną zapewni: Przemek Mazurek - absolwent informatyki (7 lat zobowiązuje) i edukacji muzycznej (3 lata nie zobowiązują) - ojciec, nauczyciel, aranżer, prowadzący audycję, kabareciarz, wykonawca swoich (choć nie tylko) piosenek.

Zapraszamy na totalnie improwizowany spektakl, w którym spontanicznie zagrane zostanie to, co sobie widzowie zamarzą. Stworzone będą skecze i piosenki improwizowane. To publiczność wybierze role, zdecyduje, gdzie odbędzie się akcja i przydzieli postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączy ich siecią relacji.

Co powstanie: tajemniczy kryminał w Ciałofonie, dramat z romansem w tle w Alfabecie, a może tragikomedię w Emocjonalnej rodzinie? Przyjdźcie, wyreżyserujcie spektakl, a aktorzy na pewno was zaskoczą i skłonią do śmiechu. Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe! Zatem... Leniwe raz!

Bilety - 20 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/