Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Bisz i Radex

Koncert - Bisz i Radex

2017-10-26 (czwartek)
20:00
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Po świetnym przyjęciu albumu "Wilczy humor" współtworzonego z RADEXEM i rewelacyjnym koncercie na wiosennej trasie, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia - BISZ, powraca do Poznania!

Lider zespołu Pustki oraz uznany Bydgoski raper nagrali wspólny album "Wilczy humor" - kreatywną i pełną ironii podroż po różnych gatunkach i konwencjach. Album został świetnie przyjęty przez fanów, a także doceniony przez krytykę (m.in. płyta roku wg TVP Kultura czy nominacja do Fryderyka - Album roku hip-hop). Płyta dotarła do 3-ciego miejsca listy Olis - najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

Do wykonywania albumu na koncertach został powołany specjalny skład, w którym biorą udział Jacek Kita, pianista jazzowy (m.in. Levity, incarNations) oraz perkusista młodego pokolenia Aleksander Orłowski (Magnificent Muttley, Smolik&Kev Fox). Rozimprowizowane wykonania koncertowe nadają kalejdoskopowym utworom z "Wilczego humoru" nowego, często niespodziewanego wymiaru. Z jednej strony porywają świeżością i energią, z drugiej warstwa tekstowa zmusza do zatrzymania się i choćby krótkiej refleksji.

Bilety:
40 zł - przedsprzedaż
45 zł - w dniu koncertu

_
opr.LT

Bilety dostępne w: