plakat

Cylk imprez, spotkań Senioralia poznańskie

2011-10-01 (sobota) – 2011-10-30 (niedziela)
Poznań

Inaugurację pierwszych poznańskich Senioraliów uświetni swoim występem Halina Kunicka.

Zapraszamy wszystkich wspaniałych, mądrych seniorów na Stary Rynek, w sobotę 1 października. Spotkamy się przy ratuszu, by tam objąć w posiadanie Miasto i wspólnie cieszyć się z możliwości, jakie przez cały październik oferować będą poznańskie Senioralia. Wykłady, warsztaty, drzwi otwarte w ambitnie działających jednostkach proseniorskich to tylko niektóre punkty programu. 

Aby dowiedzieć się więcej i w pełni skorzystać z oferty, spotkajmy się w południe, 1 października, na Starym Rynku i pokażmy, jak bardzo chce nam się żyć! Zapraszamy do wspólnego marszu aktywności i radości życia. Przejdziemy spod ratusza ulicą Paderewskiego na plac Wolności pokazując wszystkim niedowiarkom, że wiek to nie powód, żeby się zestarzeć, że tak samo jak młodzi, chcemy się rozwijać, poznawać i cieszyć życiem. Im więcej nas, tym lepiej! Pokażmy, na co nas stać!

Program Senioraliów

Szczegółowych informacji z przyjemnością udzielimy w Centrum Inicjatyw Senioralnych od poniedziałku do piątku między godz. 8 i 16.

Zapraszamy serdecznie!

Centrum Inicjatyw Senioralnych, 60-833 Poznań, ul. Mickiewicza 9A tel./fax: 61 847 21 11, tel.: 61 842 35 09. Zapraszamy w godz. 8-16."

Zobacz www.centrumis.pl/senioralia-poznanskie