plakat

Plakat przyszłości

2013-05-11 (sobota)
13:30-16:00
Concordia Kids

Stwórz eksponat na Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci

Wiek: 6+

Bilety: 5 ZŁ

W przyszłości Concordia Design ma się dobrze. Jest maj 2014 roku, kosmici nie opanowali jeszcze Poznania, ale chlubiących się swoją kreatywnością dzieci jest coraz więcej. To dla nich artystyczni dorośli stworzą "Plakat Przyszłości", czyli plakat 4 Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci. Czy Wy także wyruszycie w przyszłość, aby zobaczyć swoje dzieło? Jedyna taka możliwość jest tego dnia w Concordia Design, to tu otwiera się wehikuł czasu....

Informacja dla rodziców/opiekunów!

Warsztaty "Plakat przyszłości" to trzecie warsztaty z cyklu, na których będziemy tworzyć eksponaty, które staną się elementem Wystawy Design by Concordia Kids podczas Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci (25-26 maja).

W weekendy poprzedzające Festiwal spotkamy się z różnymi markami, z których produktów i idei skierowanych dla najmłodszych będziemy tworzyć unikatowe, różnorodne eksponaty wystawowe. Obecne na warsztatach dzieci staną się artystami ! Będą projektować wystawę dla Concordia Design, czerpiąc przy tym niespotykaną wcześniej radość. Już na samym Festiwalu przy każdym eksponacie widnieć będzie zdjęcie młodych projektantów, ich imiona, a także opis małego dzieła sztuki.

Prośba dla rodziców: organizatorzy proszą o podpisywanie przed danymi warsztatami specjalnie przygotowanych pozwoleń na wykorzystanie zdjęć dzieci, a także możliwości przepisania praw autorskich, aby mogli w pełni zaprezentować Małych Artystów na Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci (25-26 maja).

Zobacz www.concordiadesign.pl