Wydarzenia na planie Pokaż na planie
fot. Marek Arcimowicz

Poznański Klub Podróżnika - Spotkanie z Markiem Arcimowiczem

2017-06-23 ( piątek )
19:00
Letnia Strefa Galerii Malta (spotkanie odbywa się w plenerze pomiędzy budynkiem Galerii Malta a ul. abp. Baraniaka

Poznański Klub Podróżnika Ewa Banasiak zaprasza na spotkanie z Markiem Arcimowiczem nt. Fotograf na planie filmowym projektu "KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA"  Martyny Wojciechowskiej.

Opowieść autora, który uczestniczy 4-ty rok w realizacji programu "Kobieta Na Krańcu Świata" - Martyny Wojciechowskiej. Tak jak ekipa filmowa - tak i historia zawarta w pokazie - przemyka przez różnorodne kulturowo i geograficznie obszary. Dowiecie się m.in. jak żyje się na syberyjskiej północy i jak powstawał okładkowy materiał magazynu National Geographic z Tanzanii.

Marek Arcimowicz - rocznik 1972. Fotograf zawodowy "od zadań specjalnych" z ponad 20-letnim stażem. Czasem wykładowca akademicki. Fotografował we wszystkich strefach klimatycznych. Uczestnik i organizator wypraw wspinaczkowych, eksploracyjnych i naukowych. Od roku 1999 fotograf National Geographic Polska, a od roku 2014 uczestniczy jako fotograf w projekcie KNKŚ - Martyny Wojciechowskiej. Z wykształcenia architekt-planista. Żyje w międzykontynentalnym rozkroku, a w przerwach w pracy, mieszka z rodziną w górach, tęskniąc za Warszawą

Spotkanie organizowane jest w ramach PROJEKTU MALTA

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

_
oprac.LT