foto

Warsztaty - Po prostu Położna

2014-02-26 ( środa ) – 2014-03-08 ( sobota )
Hotel Twardowski, ul. Głogowska 358a, Poznań

Spotkanie, które odbędzie się 8 marca br., skierowane jest głównie do kobiet w ciąży oraz planujących macierzyństwo. W czasie blisko czterogodzinnych warsztatów zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak opieka położnej na każdym etapie życia kobiety czy spotkania edukacyjne z położną od 21. tygodnia ciąży. Wstęp wolny!

Uczestnicy poznają prawa i kompetencje położnej oraz dowiedzą się jak można pod jej opieką przygotować się do porodu i macierzyństwa, a także na jakie wsparcie można liczyć w kwestii opieki nad noworodkiem i karmienia piersią. Wiedzę na ten temat przekaże Ewa Janiuk- ekspert kampanii, położna z wieloletnim doświadczeniem - oraz Agnieszka Maciąg - ambasadorka akcji, znana modelka, dziennikarka, piosenkarka i mama, która w czasie ciąży korzystała z opieki położnej. W spotkaniu weźmie udział również Tomasz Chodkowski, prezes firmy Medela Polska, który podczas wykładu "Karmienie piersią a polska rzeczywistość" rozwieje wątpliwości związane z naturalnym karmieniem oraz odpowie na pytania uczestników.

Początek warsztatów o godz. 11:00 w Hotel Twardowski (ul. Głogowska 358a). Wstęp wolny. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.poprostupolozna.pl. Na zarejestrowanych uczestników czekają liczne quizy z nagrodami oraz prezenty.