Widowisko muzyczne - ABBA Miłosna opowieść symfoniczna

2014-02-09 (niedziela)
19:00
Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1, Poznań

Widowisko muzyczne zainspirowane historią szwedzkiego zespołu, który w latach 70 i 80 odniósł spektakularny sukces na rynku muzycznym, wydając miliony płyt i singli, z których prawie każdy stał się światowym przebojem. Podczas koncertu nie zabraknie, zatem takich utworów jak "Mamma mia", "Money, money, money", "The winner takes it all", "Waterloo", "Gimmie, gimmie, gimmie", "Lay on your love on me".
Nowatorskie, unikalne połączenie muzyki ery disco z muzyką symfoniczną okresu romantyzmu, stworzoną przez wybitnego skandynawskiego kompozytora, Edvarda Griega, tworzy widowisko, które na długo pozostaje w sercu. Zespół ABBA to również historia dwóch par, które połączyła miłość oraz wspólna pasja do muzyki i śpiewania. Miłość zatem stała się motywem przewodnim tego widowiska.
Miłość kobiety i mężczyzny we wszystkich jej odsłonach - pierwsze marzenia, zauroczenie, powolne poddawanie się uczuciom, eksplozja fascynacji, cudowne uniesienia, ale niepewność , cierpienie, rozczarowania i zawiedzione nadzieje. To także miłość do muzyki, szczęście, które daje możliwość śpiewania i radość z dzielenia się tym szczęściem z innymi. Jak zatem zakończy się ta niezwykła historia?
ABBA -Miłosna opowieść symfoniczna
Orkiestra symfoniczna
Wokaliści, tancerze, chórki
Wirtuozi instrumentalni
Niezwykłe efekty multimedialne i wizualizacje
Prawie 100 artystów na scenie

Bilety w cenie 90, 120, 150 i 180zł.

Bilety dostępne w:

Plakat imprezy