Zwiedzanie Browaru LECH nocą.

2011-07-22 (piątek) – 2011-08-27 (sobota)
Centrum Wycieczkowe LECH, ul. Szwajcarska 11, Poznań

Już po raz piąty Poznań wzbogaca się latem o kolejną atrakcję turystyczną. Centrum Wycieczkowe LECH organizuje nocne zwiedzanie browaru, czyli odkrywa w atrakcyjnie formie tajemnice browaru i sposobu produkcji piwa. Wycieczki odbywają się w każdy piątek i sobotę w lipcu i sierpniu.

Centrum Wycieczkowe LECH to jedna z atrakcji turystycznych Poznania. Na terenie browaru pokazywane są ogromne miedziane kadzie i kotły czy fermentownia. Miłośnicy piwa zobaczą etap, kiedy młode piwo nabiera magicznej złotej iskry, którą cenią sobie wszyscy piwosze. Z kolei w rozlewni można zobaczyć, jak w sekundę można napełnić 17 butelek i 27 puszek.

Piąta edycja nocnego zwiedzania to propozycja dla tych, którzy lubią nocne spacery i piwny smak rywalizacji. Browar nocą zaskakuje na każdym kroku atmosferą tajemnicy i oryginalną propozycją poznawania etapów produkcji piwa. Zabawa kończy się w pubie degustacją zimnego piwa, a dla zwycięzców piwnych konkursów atrakcyjnymi nagrodami.

Aby wziąć udział w nocnym zwiedzaniu wystarczy zadzwonić pod nr 061 66 77 460. Wycieczki odbywają się w każdy piątek i sobotę w lipcu i sierpniu. Start o 20.30 i o 22.

Zobacz www.zwiedzaniebrowaru.pl/