Halo! Tu serce! 3 czerwca 2017 r. nad Maltą

W dniu 3 czerwca br. w godz. 10:00-16:00 na obszarze terenów zielonych wokół Jeziora Maltańskiego (od strony ul. Wiankowej) odbędzie się akcja prozdrowotna organizowana w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Świadomości Niewydolności Serca.

Organizatorem jest Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu oraz Sekcja Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Akcja została objęta patronatem: Wojewody Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Prezydenta Miasta Poznania oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Spotkanie ma charakter otwarty i dedykowane jest wszystkim mieszkańcom Poznania.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą m. in. mogli sprawdzić, czy mają migotanie przedsionków lub skorzystać z bezpłatnych badań takich jak np.: pomiar cholesterolu, glukozy i ciśnienia. Spotkanie będzie również okazją do skorzystania z porad specjalistów z zakresu kardiologii i dietetyki oraz degustacji potraw podczas pokazu zdrowego gotowania z udziałem Adama Adamczaka z programu Top Chef.

Ponadto, program wydarzenia obfituje w liczne atrakcje dla dzieci i konkursy z nagrodami, oraz warsztaty owocowo-warzywne i aktywne czytanie bajek.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji aktualizowanych na stronie wydarzenia tutaj

Załączniki