Bieg na Fali

15 czerwca 2019 r. odbędzie się III edycja Biegu na Fali pod hasłem "Pomaluj świat kolorami L'Arche". Bieg będzie okazją do upamiętnienia 25. rocznicy powstania Wspólnoty L'Arche w Poznaniu (22 czerwca 1994 r.). Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy, bez względu na wiek, stan zdrowia czy stopień niepełnosprawności - każdy porusza się w możliwy dla siebie sposób. Bieg odbędzie się na dystansie 4,2 km. Rozpocznie się o godz. 10:00 przy ul. Żytniej 34.

logo
logo

Po biegu będzie miał miejsce piknik dla około 200 osób - w ogrodzie na ul.Polańskiej i w otoczeniu Rezerwatu "Żurawiniec". Dla uczestników przewidziane są liczne atrakcje, grill, słodkości oraz napoje. Będzie to okazja do integracji osób i grup działających na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz ruchową, a także do zwrócenia uwagi otoczenia społecznego na znaczenie bliskości oraz relacji łączących mieszkańców dwóch domów Wspólnoty L'Arche w Poznaniu.

Poniżej znajduje się link ze szczegółowymi informacjami o biegu oraz link do zapisów na bieg (opłata startowa wynosi 15 zł).

Załączniki