Film "Ja, Daniel Blake" z audiodeskrypcją oraz napisami dla osób niesłyszących

ul. Św. Marcin 30

Zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu w ramach projektu "Kinoteatr Dostępny v. 2.0".

W poniedziałek 11 września, o godz. 17.00 w Kinie Muza w Poznaniu, przy ul. Św. Marcin 30 na wszystkich kinomanów czeka prawdziwa gratka - nagrodzony Złotą Palmą w Cannes, znakomity obraz "Ja, Daniel Blake", w reżyserii wybitnego reżysera Kena Loacha. 

Opis filmu:
"Niesamowicie wzruszająca i pełna humoru historia dojrzałego mężczyzny, który decyduje się pomóc samotnej matce z dwójką dzieci stanąć na nogi. Jednak gdy sam zacznie starać się o zasiłek, trafi w tryby bezdusznej biurokratycznej machiny niczym z powieści Franza Kafki. Pomimo obojętności urzędników i kolejnych wyzwań jakimi muszą sprostać w codziennym życiu, Daniel i Katie na nowo odnajdą radość życia i prawdziwej przyjaźni..."
Bezpłatne wejściówki na pokaz można rezerwować mailowo - na adres info@mililudzie.org  (w tytule: Rezerwacja: Daniel Blake).

Pokaz dedykowany jest osobom niewidomym i słabowidzącym oraz niesłyszącym - audiodeskrypcja emitowana będzie w słuchawkach, wypożyczanych nieodpłatnie przy wejściu na salę kinową. Na ekranie wyświetlane będą napisy dla osób niesłyszących.

Liczymy na Waszą obecność.

Projekt "Kinoteatr Dostępny v.2.0" potrwa do końca listopada 2017, w programie: pokazy filmowe i spektakle teatralne z audiodeskrypcją oraz napisami/tłumaczeniem dla osób niesłyszących.

Projekt jest dofinansowany ze środków Miasta Poznania oraz Wojewody Wielkopolskiego.
Partnerzy: Fundacja Kultury bez Barier oraz Kino Muza w Poznaniu.