OBLIGACJE SPRZEDANE
 

OBLIGACJE SPRZEDANE

Zakończona została publiczna subskrypcja obligacji na okaziciela serii A i B Programu Emisji Obligacji Miasta Poznania. Zrealizowano emisję obu serii, sprzedano 100% oferowanych obligacji serii A i B. Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku finansowym, udostępniającym instrumenty o wyższej rentowności niż obligacje komunalne, wyemitowane po raz pierwszy w Polsce na tak dużą skalę, wynik sprzedaży jest satysfakcjonujący i korzystny dla Miasta.

czytaj więcej
 

POZNAŃ WOLNY OD DYMU TYTONIOWEGO?!

"Poznań wolny od dymu tytoniowego?!" to temat konferencji zorganizowanej dzisiaj, 19 listopada, w Urzędzie Miasta Poznania przez Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 im. Przemienienia Pańskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, Wydział Zdrowia Urzędu Miasta Poznania i Katedrę Toksykologii Akademii Medycznej w Poznaniu w związku z przypadającym jutro, 20 listopada, "Światowym Dniem bez Papierosa".

czytaj więcej
 

SPÓJRZ TRZEŹWO W PRZYSZŁOŚĆ

"SPÓJRZ TRZEŹWO W PRZYSZŁOŚĆ" - to kampania informacyjno - edukacyjna z zakresu profilaktyki alkoholowej zorganizowana w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Poznaniu w 2003 r.

czytaj więcej
UROCZYSTE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
 

UROCZYSTE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Prezydent Miasta Poznania zwraca się z apelem do mieszkańców i instytucji o udekorowanie budynków flagami państwowymi z okazji Święta Niepodległości - 11 listopada - i czynny udział w uroczystych obchodach organizowanych przez Wojewodę Wielkopolskiego.

czytaj więcej