WMUROWANIE AKTU EREKCYJNEGO MOSTU ŚW. ROCHA
 

WMUROWANIE AKTU EREKCYJNEGO MOSTU ŚW. ROCHA

Płyta CD z nagranym słuchowiskiem o moście św. Rocha to jedna z najbardziej niecodziennych pamiątek, które znalazły się w akcie erekcyjnym budowanego w Poznaniu mostu św. Rocha. Dzisiaj, 23 maja, odbyła się uroczystość jego wmurowania, w której udział wzięli prezydent Poznania Ryszard Grobelny i zastępca prezydenta odpowiedzialny za infrastrukturę komunikacyjną w mieście Mirosław Kruszyński.

czytaj więcej
 

PIERWSZE PODSUMOWANIA XXII ZGROMADZENIA CEMR W POZNANIU

Dziękuję wszystkim poznaniakom za serdeczne przyjęcie w naszym mieście uczestników XXII Zgromadzenia Ogólnego Rady Gmin i Regionów Europy oraz stworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas imprez kulturalnych towarzyszących Zgromadzeniu. Goście CEMR wielokrotnie podkreślali, że są zaskoczeni urodą naszego miasta i łatwością nawiązywania przyjaznych kontaktów z poznaniakami.
Prezydent Poznania Ryszard Grobelny

czytaj więcej
 

KONFERENCJA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW

W Poznaniu, 27 maja, w hotelu Polonez Orbis, odbędzie się konferencja I Ogólnopolskiego Forum Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Twoja Firma w Europie", kończąca wiosenną edycję szkoleń i warsztatów skierowanych do małych i średnich przedsiębiorców. Prezydent Poznania Ryszard Grobelny objął konferencję honorowym patronatem.

czytaj więcej