Poznan.pl BETA

 

Info

 

Jak będziemy płacić za śmieci? - zajrzyj na nową stronę internetową ZM GOAP

#

Na nowo uruchomionej stronie internetowej Związku Międzygminnego ,,Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej" www.goap.org.pl można znaleźć wiele szczegółowych informacji związanych z wprowadzeniem nowego systemu gospodarowania odpadami, który obowiązywać będzie od 1 lipca 2013 r.

Na stronie podane są m.in. stawki opłat za wywóz odpadów, działa też kalkulator umożliwiający łatwe obliczanie kosztów wywozu śmieci oraz oszczędności z tytułu segregowania odpadów oraz stosowania stawki degresywnej. Zainteresowani znajdą także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Od 1 lipca 2013 r. zmieni się radykalnie system gospodarki odpadami. Za wywóz śmieci, w tym ich segregację, odpowiadać będą gminy. Poznań i 9 sąsiednich gmin utworzyło Związek Międzygminny "Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej", który zarządzać będzie gospodarką odpadami na całym ich obszarze i to właśnie GOAP będzie szczegółowo informował o nowym systemie i udzielał odpowiedzi na pytania mieszkańców.

Zachęcamy do odwiedzania strony www.goap.org.pl

 

zamknij
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.