Kejter w mieście: Weź udział w konkursie plastycznym

Każdy młody poznaniak może zmienić miasto w miejsce jeszcze bardziej przyjazne dla czworonogów. Wystarczy, że weźmie do ręki ołówek lub kredki i zgłosi się do udziału w konkursie plastycznym "Kejter w mieście".

Weź udział w konkursie plastycznym "Kejter w mieście"
Weź udział w konkursie plastycznym "Kejter w mieście"

Zabawa jest skierowana dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Uczestnicy konkursu mogą pokazać: jak żyć aktywnie w mieście ze swoim psem; w jaki sposób utrzymywać czystość po swoim pupilu - by miasto było przyjazne zarówno dla mieszkańców, jak i kejtrów; jak świadoma adopcja może zapewnić godne i szczęśliwe życie zwierzakowi, a także jakie zagrożenia niesie nielegalna hodowla.

Swoje pomysły należy przedstawić w formie rysunku w formacie A4. Technika - dowolna.

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie jedną pracę konkursową. Aby wziąć udział w zabawie, konieczna jest zgoda opiekuna prawnego, który odpowiadać będzie za zgłoszenie do konkursu.

Zgłoszona praca powinna zawierać:

  • tytuł
  • imię i nazwisko autora
  • wiek uczestnika
  • zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w konkursie
  • zgodę rodziców/opiekunów prawnych na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.833)
  • imiona i nazwiska rodziców/opiekunów prawnych oraz ich dane kontaktowe: adres e-mail i telefon

Pracę konkursową należy złożyć do 28 lutego. Można wysłać ją pocztą lub dostarczyć osobiście na adres: Gabinet Prezydenta Urząd Miasta Poznania, pl. Kolegiacki 17 (II piętro pok. 202), 61-841 Poznań.

Na zwycięzców i osoby wyróżnione czekają ciekawe nagrody, ufundowane przez organizatora i partnera konkursu. Dodatkowo, najciekawsze prace zostaną uwiecznione w postaci kalendarza promocyjnego.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta Poznania oraz Frisbee dla psa - Dogfrisbee.pl.

Anna Jarmuż/biuro prasowe

Załączniki