Remont przejazdu kolejowego [AKTUALIZACJA]

Od soboty (10 listopada) remontowany będzie przejazd kolejowy przez ul. Bałtycką w rejonie skrzyżowania z ul. Gnieźnieńską. W tym rejonie nastąpią czasowe zmiany organizacji ruchu.

W rejonie ul. Bałtyckiej nastąpią czasowe zmiany organizacji ruchu /fot.Google Street View
W rejonie ul. Bałtyckiej nastąpią czasowe zmiany organizacji ruchu /fot.Google Street View

AKTULIZACJA 15.11.2018

W związku z kontynuowaniem przez PKP remontu przejazdu kolejowego na ul. Bałtyckiej w rejonie skrzyżowania z ul. Gnieźnieńską w nocy 17/18 listopada w godz. 23:00-4:00 nastąpi całkowite zamknięcie powyższego przejazdu kolejowego. Objazdy wyznaczono ulicami: Bałtycką, Hlonda, rondo Śródka i Warszawską.

Ponadto od soboty 17 listopada br. od godz. 8:00 do niedzieli 18 listopada br. do godz. 8:00 ul. Bałtycka w rejonie przejazdu kolejowego zamykana będzie połówkowo. Utrzymany będzie ruch w obie strony po jednym pasie jezdni.

_________________________________________________________________________________________________

Prace potrwają od 10 do 19 listopada. Od soboty 10 listopada od godz. 8:00 do poniedziałku 12 listopada do godz 4:00 oraz w dniach 16-18 listopada zamykana połówkowo będzie ul. Bałtycka w rejonie przejazdu kolejowego. Utrzymany będzie ruch w obie strony po jednym pasie jezdni.

Ponadto w nocy 10/11 listopada w godz. 23:00-4:00 nastąpi całkowite zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ul. Bałtyckiej i wskazane zostaną objazdy.

Objazd dla pojazdów jadących od strony Bydgoszczy i Wągrowca w kierunku Wrześni wytyczono ul. Bałtycką (w kierunku mostu Lecha), ul. Hlonda, rondo Śródka i ul. Warszawską do węzła Antoninek.

Objazd dla pojazdów jadących od strony Wrześni w kierunku Pniew i Piły wytyczono ul. Warszawską, rondo Śródka, ul. Hlonda do ul. Bałtyckiej w rejonie mostu Lecha.