Tramwaje wracają na Górną Wildę

Już od poniedziałku fragment torowiska w rejonie Królowej Jadwigi-Górna Wilda będzie w pełni przejezdny dla wszystkich tramwajów. Pierwsze składy zaczną tam kursować już w sobotę.

Od poniedziałku tramwaje wrócą na swoje trasy
Od poniedziałku tramwaje wrócą na swoje trasy

Od soboty (7 lipca br.) przez Górną Wildę zaczną kursować tramwaje. W weekend prowadzone będą prace przy zwrotnicy na ul. Królowej Jadwigi, w związku z czym 7 i 8 lipca br. zmienionymi trasami w kierunku ronda Rataje pojadą tramwaje linii nr 5, 6, 12, 18.

Szczegółowe informacje: https://www.ztm.poznan.pl/pl/komunikaty/w-weekend-7-8-lipca-2018-tramwaje-w-kierunku-ronda-rataje-pojada-przez-wierzbiecice-i-gorna-wilde

Od poniedziałku, 9 lipca br. obszar Królowej Jadwigi-Górna Wilda będzie już w pełni przejezdny dla tramwajów we wszystkich relacjach. Kontynuowane będą prace na przejeździe na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Grochowskiej (do 15 lipca br. włącznie) oraz na torowisku na ul. 28 Czerwca 1956r. (do 2 września br.).

Więcej informacji: https://www.ztm.poznan.pl/pl/komunikaty/komunikacja-zbiorowa-w-dniach-od-9-do-15-lipca-2018

Od poniedziałku, 9 lipca br., w związku z remontem nawierzchni na ulicy Malwowej w Poznaniu, autobusy linii nr 77, 727 oraz 803 jadące w kierunku Junikowa zostaną skierowane objazdem przez ul. Szarotkową i Gerberową. Szczegóły: https://www.ztm.poznan.pl/pl/komunikaty/remont-nawierzchni-na-ul-malwowej-zmiany-tras-linii-nr-77-727-oraz-803-w-kierunku-petli-junikowo

ZTM