Zmiany tras autobusów linii 64 i 651

W związku z planowanymi zmianami w organizacji ruchu na ul. Słowackiego od 20 marca autobusy linii nr 64 pojadą inną trasą w rejonie Jeżyc. Od tego samego dnia inaczej będą kursowały także pojazdy linii nr 651 w Puszczykowie.

Autobus linii 64
Autobus linii 64

W przypadku linii nr 64 zmiany dotyczą tylko autobusów jadących w kierunku Puszkina. Nie będą już kursować ulicą Słowackiego, pojadą natomiast ul. Mickiewicza do Dąbrowskiego.

Linia nr 64:

KACZA -... - Mickiewicza - Dąbrowskiego - Kościelna -... - PUSZKINA

Autobusy będą się zatrzymywać na przystanku "Mickiewicza n/ż" na ul. Mickiewicza (przystanek dla linii nocnej nr 239). Trasa linii nr 64 w kierunku Kaczej pozostaje bez zmian.

Zmiana trasy autobusu linii nr 651 spowodowana jest remontem przejazdu kolejowego w Puszczykowie na ul. Dworcowej i będzie obowiązywała do 31 marca.

Linia nr 651:

DĘBIEC -... - Puszczykowo, Dworcowa - Puszczykowo, Moniuszki - Puszczykowo, Wspólna - Puszczykowo, 3 Maja - Mosina, Rzeczypospolitej Mosińskiej - Mosina, Mocka - Puszczykowo, Nadwarciańska - PUSZCZYKOWO/ NIWKA SZPITAL - Puszczykowo, Nadwarciańska - Mosina, Mocka - Mosina, Rzeczypospolitej Mosińskiej -... - MOSINA/DWORZEC KOLEJOWY

Z użytkowania wyłączone będą przystanki: Puszczykowo/ Dworcowa oraz Puszczykowo/ Nadwarciańska. W związku ze znaczącym wydłużeniem trasy przejazdu na linii nr 651 mogą występować opóźnienia w realizacji kursów.

Lilia Łada/biuro prasowe/ZTM