Spotkanie z Inwestorami w Domu Bretanii

13 stycznia 2011 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli władz Miasta Poznania z inwestorami francuskimi działającymi na rynku wielkopolskim. Spotkanie zorganizowane zostało przez francuską firmę CTN oraz Dom Bretanii.

czytaj więcej
 

Partnerstwo publiczno-prywatne - Forum Inwestorów

15 grudnia br. w Warszawie odbyło się największe jak dotąd w Polsce wydarzenie poświęcone partnerstwu publiczno-prywatnemu. Było to Forum dla inwestorów pod nazwą "Gospodarka Odpadami - planowane projekty PPP". Wzięli w nim udział przedstawiciele kilkudziesięciu firm z branży odpadowej, finansowej, wykonawców, inwestorów, dostawców technologii, a także miast realizujących unijne inwestycje w formule PPP.

czytaj więcej
Program budowy basenów na terenie Poznania
 

Program budowy basenów na terenie Poznania

Na początku tygodnia Miasto Poznań ogłosiło postępowanie koncesyjne mające na celu wyłonienie koncesjonariusza, który w rejonie osiedli ratajskich wybuduje jedną, dwie lub trzy ogólnodostępne pływalnie kryte dla mieszkańców. Pierwszy z basenów powstanie na os. Rzeczypospolitej już w 2013 roku.

Treść ogłoszenia o koncesji można znaleźć tutaj....

czytaj więcej
 

Otwarcie oddziału firmy Sii w Poznaniu

Firma Sii otworzyła z początkiem października 2010 nowe biuro w Poznaniu. Obecność firmy na wielkopolskim rynku wzmocni lokalny sektor nowoczesnych technologii i zapewni zatrudnienie specjalistom w zakresie IT.

czytaj więcej
1 24 Strona 25