FABRES GOTOWY NA NOWE WYZWANIA!

Poznań, Poland - June, 1 2017 - Fabres ogłosił dziś otwarcie Centrum Usług Wspólnych dla norweskiej grupy Komplett, właściciela osiemnastu sklepów internetowych i największego w Skandynawii gracza na rynku e-commerce.

x
x

Firma Fabres w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie świadczy teraz usługi informatyczne (web development, quality assurance, SAP consulting) oraz usługi księgowe (w tym zarządzanie zasobami ludzkimi, rozliczanie wynagrodzeń i płatności za zakupy internetowe, wsparcie procesów celnych) dla norweskiej grupy Komplett.

Fabres oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm z branży e-commerce obejmujące całościowy proces charakterystyczny dla zakupów za pośrednictwem sklepów internetowych. Nasi specjaliści w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia i technologie tworzą najbardziej zaawansowane i przyjazne sklepy internetowe, następnie wspierają proces integracji sklepu z systemem ERP, a na koniec zespół finansowo-księgowy dokonuje rozliczeń dostawców, zarządza procedurami celnymi, monitoruje i rozlicza płatności od klientów oraz zajmuje się rozliczaniem wynagrodzeń pracowników oraz sprawami personalnymi.

Właśnie ta kompleksowość usługi pozwoliła Fabresowi sprostać wyzwaniom stawianym przez grupę Komplett.

O Komplett

Grupa Komplett oferuje swoim klientów ponad 35.000 różnych produktów za pośrednictwem osiemnastu sklepów internetowych i może pochwalić się obrotami na poziomie ponad 7 miliardów koron norweskich w 2016 roku.

O Fabres

Fabres to spółka specjalizująca się w outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania na potrzeby e-commerce oraz oferująca usługi outsourcingu finansowo - księgowego. Firma rozpoczęła swoją działalność w październiku 2015 roku, w tej chwili zatrudnia ponad 60 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy umożliwiają realizację wymagających projektów i biegle posługują się językiem angielskim i norweskim.

Kontakt

Oksana Wojtkiewicz

Fabres Sp. z o.o.

ul. Małachowskiego 10

61-129 Poznań

www.fabres.pl