Fiński Sensire wchodzi na polski rynek

Pionier w zakresie rozwiązań IoT dla łańcucha chłodniczego, fińska firma Sensire, wkroczyła na polski rynek. Sensire jest dostawcą bezprzewodowej technologii pomiarów warunków, bazującej na platformie cloud, która zapewnia monitoring temperatury w czasie rzeczywistym.

Sensire
Sensire

System ma zastosowanie do całego łańcucha chłodniczego i jest powszechnie stosowany w branżach, gdzie kontrolowanie temperatury jest koniecznością. Oprócz pomiaru temperatury rozwiązanie Sensire umożliwia pozyskiwanie danych na temat poziomu wilgotności, ciśnienia, CO2 oraz wielkości cząstek, dzięki czemu stosowane jest w wymagających warunkach szpitalnych, laboratoryjnych, transportowych i produkcyjnych.

Sensire otworzyło biuro handlowe w Poznaniu. W przyszłości firma planuje zlokalizować tam również centrum obsługi klienta i punkty wsparcia operacyjnego. Ma to przyczynić się do skutecznego rozwoju na arenie międzynarodowej.

Biuro Sensire znajduje się w Business Garden na Grunwaldzie (ul. Kolorowa 6). Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sensire.com.