Franklin Templeton rekrutuje!

Franklin Templeton to jedna z największych organizacji inwestycyjnych na świecie, zarządzająca aktywami ponad 24 milionów inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. W poznańskiej siedzibie zatrudnia już ponad 950 osób. Od lipca pracownicy biur z obu lokalizacji spotkają się pod jednym dachem, bowiem firma przenosi się do nowej lokalizacji: biurowca w ramach inwestycji Nowy Rynek w centrum Poznania. Nie to jest jednak głównym przesłaniem najnowszej kampanii employer brandingowej, zaś... postrzeganie.

Kampania Franklin Templeton Investments na ulicach Poznania
Kampania Franklin Templeton na ulicach Poznania

Właśnie ruszyła outdoorowa kampania rekrutacyjna firmy: poszukiwani są pracownicy wyspecjalizowani w róźnych dziedzinach, z różnymi kwalifikacjami oraz umiejętnościami. Zeszłoroczna kampania była dość intrygująca i odniosła spory sukces. Czy podobnie będzie w tym roku? Gwarantem ma być 35 nośników wielkoformatowych w obrębie Poznania oraz równie ciekawy motyw przewodni- percepcja.  Firma poszukuje bowiem ludzi, którzy potrafią dostrzec coś więcej niż można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Bogata możliwość interpretacji plakatów umożliwia potencjalnym kandydatom odnalezienie czegoś dla siebie. Podobnie jak w firmie: oferowane stanowiska są różnorodne, współmiernie z możliwościami rozwoju.

Franklin Templeton działa w wielu obszarach biznesowych, dlatego oferuje stanowiska dla kandydatów z różnorodnym doświadczeniem, nie tylko w obszarze finansowym. Do aplikowania zapraszane są osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Firma oferuje zarówno staże dla studentów, pracę dla absolwentów, jak i stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz liderskie dla osób z doświadczeniem. W zespole FTI bardzo dobrze odnajdą się osoby, które chętnie budują relacje z innymi członkami zespołu, szybko się uczą, są samodzielne i nastawione na długofalową współpracę z firmą.

DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJĘ: Franklin Templeton Services - Fund Operations, Global Marketing Services, Project Management Office, US and International Transfer Agency, Franklin Templeton Technology, Global Product Strategy, Finance

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Marketing, Zarządzanie projektami, Zarządzanie, Filologia/Studia językowe, Administracja, Prawo, Matematyka, Informatyka, Grafika komputerowa