Kancelaria Baker Tilly Woroszylska Legal otworzyła biuro w Poznaniu

Kancelaria Baker Tilly Woroszylska Legal, członek grupy doradczej TPA oraz międzynarodowej sieci Baker Tilly International, otworzyła biuro w Poznaniu. To ważny krok będący konsekwencją sfinalizowanego w marcu br. połączenia TPA Poland i kancelarii W/AIRP. Nowe biuro kierowane przez Grzegorza Gajdę pozwoli na zaoferowanie klientom kancelarii zintegrowanych usług najwyższej jakości, m.in. w zakresie doradztwa dla branży nieruchomościowej, produkcyjnej oraz energetycznej, w szczególności przy transakcjach M&A (sell-side i buy-side) oraz obsłudze procesów restrukturyzacyjnych.

BTWL TPA
BTWL

Baker Tilly Woroszylska Legal to niezależny członek Baker Tilly International, globalnej sieci oferującej kompleksowe usługi doradcze. Kancelaria skoncentrowana jest na obsłudze przedsiębiorców we wszystkich kluczowych obszarach ich działalności. Zespół kancelarii tworzą prawnicy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem transakcyjnym i doradczym. Biuro w Poznaniu pozwoli kolejnym prawnikom i radcom prawnym na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności poprzez realizację kompleksowych projektów, także we współpracy z doradcami TPA Poland.
Firma doradcza TPA Poland posiada ugruntowaną pozycję wśród firm doradczych, w szczególności w sektorze nieruchomości i budownictwa, a także w branży energetycznej. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego, transakcyjnego, corporate finance, audytu finansowego, outsourcingu księgowego i administracji płacowej oraz doradztwa personalnego. TPA Poland oraz kancelaria Baker Tilly Woroszylska Legal są jedynymi przedstawicielami Baker Tilly International w Polsce, jednej z największych globalnych sieci firm doradczych.
Wspólną sprawdzoną filozofią działania zespołów doradców TPA Poland i prawników kancelarii Baker Tilly Woroszylska Legal jest budowanie silnych i trwałych relacji z klientami opartych na zaufaniu   oraz tworzeniu dla nich wymiernych korzyści. Komfort klientów zwiększa przy tym nie tylko oferta zintegrowanych usług w formule "one-stop-shop", ale także skuteczność i efektywność działań współpracujących zespołów.