Możliwości rozwoju kariery w Poznaniu - Franklin Templeton Investments i inni rekrutują!

Franklin Templeton Investments to jedna z największych organizacji inwestycyjnych na świecie, zarządzająca aktywami ponad 24 milionów inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. W poznańskiej siedzibie zatrudnia już ponad 850 osób i jest jednym z największych pracodawców sektora nowoczesnych usług dla biznesu w naszym mieście. O planach dalszego rozwoju informuje mieszkańców Poznania poprzez intrygującą kampanię outdoorową.

Kampania employer brandingowa FTI - zdj. AMS
Kampania employer brandingowa Franklin Templeton Investments - zdj. AMS

Firma rozwija się w Poznaniu od 2007 r. i w najbliższym czasie zamierza zatrudnić kolejnych specjalistów. Uwagę potencjalnych pracowników w ostatnim czasie przyciąga kampania employer brandingowa widoczna w przestrzeni miejskiej na billboardach i przystankach komunikacji miejskiej, mająca poinformować poznaniaków o możliwościach rozwoju kariery w Franklin Templeton Investments. Plakaty skierowane są do osób z różnymi kwalifikacjami.

Dowiedzieliśmy się u źródła o możliwościach zatrudnienia we Franklin Templeton Investments. Firma działa w wielu obszarach biznesowych, dlatego oferuje stanowiska dla kandydatów z różnorodnym doświadczeniem, nie tylko w obszarze finansowym. Do aplikowania zapraszane są osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Firma oferuje zarówno staże dla studentów, pracę dla absolwentów, jak i stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz liderskie dla osób z doświadczeniem. W zespole FTI bardzo dobrze odnajdą się osoby, które chętnie budują relacje z innymi członkami zespołu, szybko się uczą, są samodzielne i nastawione na długofalową współpracę z firmą.

DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJĘ: Franklin Templeton Services - Fund Operations, Global Marketing Services, Project Management Office, US and International Transfer Agency, Franklin Templeton Technology, Global Product Strategy, Finance

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Marketing, Zarządzanie projektami, Zarządzanie, Filologia/Studia językowe, Administracja, Prawo, Matematyka, Informatyka, Grafika komputerowa

Franklin Templeton Investments to nie jedyna firma, która stara się przyciągnąć uwagę pracowników w przestrzeni miejskiej. Na outdoorowych nośnikach o rekrutacjach informują również m.in. Sollers Consulting oraz Homag. Poznański rynek pracy ma wiele do zaoferowania - zapraszamy do sprawdzenia ofert pracy w Poznaniu!