Oceń otoczenie biznesowe firmy - rusza ogólnopolskie badanie BEAS

Firma Antal we współpracy z CBRE, ASPIRE, BPCC oraz największymi polskimi miastami przygotowuje raport "Business Assessment Environment Study", którego założeniem jest kompleksowa ocena warunków prowadzenia działalności w poszczególnych polskich miastach. Zachęcamy do udziału w badaniu - wypełnienie ankiety zajmie maksymalnie kilka minut.

Antal
Antal

Business Environment Assessment Study to nowa inicjatywa badawcza Antal, CBRE, ASPIRE oraz BPCC, skierowana do przedstawicieli kadry zarządzającej z całej Polski. Celem badania jest stworzenie przydatnego narzędzia, umożliwiającego budowanie strategii biznesowej adekwatnej do otoczenia i trafny wybór kolejnych lokalizacji w kontekście nowych inwestycji.

Otoczenie biznesowe firmy w wysokim stopniu wpływa na dynamikę rozwoju organizacji. Elementy takie, jak infrastruktura czy potencjał powierzchni biurowej bezpośrednio przekładają się na wskaźniki efektywności finansowej. Nie mniej ważny jest potencjał kapitału ludzkiego w regionie, współpraca z organami administracji publicznej czy system edukacji, a nawet elementy miękkie, np. jakość życia.
Zapraszamy do oceny otoczenia, w którym funkcjonuje Państwa firma i udziału w badaniu Antal. Pozwoli to pokazać silne strony regionów, jak również wskazać obszary rozwojowe. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 8 minut. Wyniki badania zostaną przedstawione w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

Ankieta w języku polskim dostępna jest tutaj: http://www.surveygizmo.com/s3/3292950/122173fe6ede.

Ankieta w wersji angielskojęzycznej:

http://www.surveygizmo.com/s3/3490902/7dc66b7722f8

W podziękowaniu za udział w badaniu otrzymają Państwo pełny raport.