Polski oddział TPA Poland, z siedzibą w Poznaniu, nagrodzony podczas ósmej edycji gali CEE Investment Awards w Warszawie

CEE Investment Awards gala jest jednym z najważniejszych i najbardziej wartościowych wydarzeń w branży nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma TPA Poland otrzymała nagrodę w kategorii "Tax and Financial Provider of the Year", jednej z 36 kategorii, w których przyznawane są nagrody. Uczestnicy gali mieli możliwość uczestnictwa w panelach tematycznych i rozmów w gronie specjalistów nt. rozwoju rynku nieruchomości w regionie.

TPA Poland
TPA Poland

TPA to wiodąca międzynarodowa grupa konsultingowa oferująca kompleksowe usługi doradztwa biznesowego w 11 państwach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. W Polsce TPA działa od 2005 roku i należy do największych firm doradczych. Ponad 180 ekspertów pracujących w 3 biurach: w Poznaniu, Warszawie i Katowicach zapewnia międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego, audytu finansowego, corporate finance, outsourcingu księgowego i administracji płacowej, a także doradztwa personalnego. Posiadamy bogate doświadczenie projektowe z obsługi wielu kluczowych dla gospodarki sektorów przemysłowych i usługowych, jednak w szczególności specjalizujemy się w doradztwie dla sektora nieruchomości i budownictwa, branży energetycznej oraz produkcji przemysłowej. Nasi eksperci to ludzie z rozległą wiedzą i umiejętnościami analitycznymi, za którymi stoi unikatowe doświadczenie i umiejętność znajdowania twórczych rozwiązań niepowtarzalnych problemów. Właśnie  to wyróżnia doradców TPA Poland. 

Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą od 2018 r. oferujemy pod marką Baker Tilly Woroszylska Legal. Zespół kancelarii tworzą prawnicy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem transakcyjnym, procesowym i doradczym.
TPA Poland oraz Baker Tilly Woroszylska Legal są jedynymi reprezentantami Baker Tilly International w Polsce jednej z największych globalnych sieci niezależnych firm doradczych. TPA w Polsce ma wysoką i stabilną pozycję wśród firm doradzających przedsiębiorstwom działającym w sektorze nieruchomości i budownictwa na polskim rynku. 4,9 mld Euro to łączna wartość transakcji na rynku nieruchomości, przy których doradzaliśmy w Polsce  2,8 mld Euro to łączna wartość aktywów klientów obsługiwanych przez nasz zespół outsourcingu księgowego. TPA Poland była wielokrotnie doceniana przez uczestników rynku, ekspertów i media. Do ostatnich wyróżnień i nagród branżowych należy tytuł "Tax and Financial Provider of the Year" w ramach 8. edycji Europa Property CEE Investment Awards czy nagroda dla "Best Tax & Financial Team of the Year" otrzymana podczas europejskiego finału CIJ HOF Awards 2018.