Poznańskie firmy mogą przyjąć prawie 80 stażystów z WSB!

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu z początkiem roku akademickiego 2017/18 utworzyła nowe kierunki studiów dla studentów I stopnia, na których językiem wykładowym jest angielski.

Poznańskie firmy mogą przyjąć prawie 80 stażystów!
Poznańskie firmy mogą przyjąć prawie 80 stażystów!

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu utworzyła nowy kierunek studiów - Management, na którym językiem wykładowym jest angielski, a studiują na nim studenci między innymi z Ukrainy, Rosji, Pakistanu, Maroko, Kenii, Kazachstanu, Indii, Albanii, Bangladeszu, Libii czy Kirgistanu.

Management to kierunek dla osób, które chcą kształcić się w zakresie organizacji oraz zarządzania procesami i ludźmi w środowisku międzynarodowym lub w międzynarodowej firmie.

Program jest akredytowany przez międzynarodową organizację IACBE.

W ramach odbywanych bezpłatnych praktyk studenci zobowiązani są do zaliczenia tzw. modułów praktyk odpowiednich dla swojego kierunku w języku angielskim. Preferowany termin odbywania praktyk to okres wakacji letnich. Studenci realizujący praktykę w okresie od lipca do września mają możliwość otrzymania stypendium.

W związku z powyższym, Wyższa Szkoła Bankowa poszukuje pracodawców, którzy są zainteresowani pozyskaniem stażystów z dobrą znajomością języka angielskiego. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: praktyki@wsb.poznan.pl.