Rozwój Carlsberg Shared Services w Poznaniu

Branża nowoczesnych usług dla biznesu była obecna w stolicy Wielkopolski już w 2005 roku, ale to w ostatnich pięciu latach powstała ponad połowa poznańskich centrów. Miasto oferuje doskonałe warunki dla centrów usług dla biznesu, a rozwój grupy Carlsberg Shared Services jest tego przykładem.

siedziba Carlsberg w Poznaniu
siedziba Carlsberg w Poznaniu

Poznańskie centrum Carlsberg istnieje na poznańskim rynku już ponad 11 lat.

Od trzech miesięcy grupa Carlsberg rozwija poznańskie centrum usług wspólnych i tworzy nowe miejsca pracy. Pierwszym krokiem była decyzja o integracji biura Genpact i Carlsberg. Pracownicy z firmy Genpact Poznań zostali przeniesieni do CSS w celu integracji zespołów i zmniejszenia fragmentacji procesów. Zmiana ta dała także szansę na dalszy rozwój firmy i pracowników. Genpact India tym samym utrzymało swoją globalną pozycję, pełniąc funkcję wspomagającą działalność grupy.

Prostszy model współpracy, już na początku roku, zapowiadał Dave Marton, nowy prezes zarządzający CSS, który dołączył w czerwcu 2017 roku. Sprawną integrację dwóch firm Marton podsumował kolejnymi planami.

- Następnie skoncentrujemy się na dalszym rozwoju i współpracy z rynkami i funkcjami, oferując nowe i wartościowe usługi dla grupy Carlsberg - wyjaśnił Dave Marton, nowy prezes zarządzający CSS.

W związku z dynamicznym rozwojem grupy Carlsberg w Poznaniu w ostatnich miesiącach, oprócz trwających rekrutacji, pojawiło się kilkanaście nowych ofert pracy, m.in. dla specjalistów do spraw zakupów i analityki danych biznesowych. Informacje o nowych wakatach pojawiają się na bieżąco na stronie pracuj.pl.