Silk Road Consulting w Poznaniu

Fornax Capital Sp. z o.o., należąca do Silk Road Consulting firma konsultingowa specjalizująca się w świadczeniu usług na rynku chińskim i polskim, zdecydowała się na otworzenie biura w Poznaniu. Przedstawiciele firmy w czerwcu przyjechali z wizytą do stolicy Wielkopolski.

Fornax Capital Sp. z o.o.
Fornax Capital Sp. z o.o.

- Mieliśmy zaszczyt poznać Poznań z najlepszej strony: miasto pełne tradycji, serdecznych mieszkańców, wyśmienitej kuchni oraz z ogromnym potencjałem do przedsięwzięcia dalszych kroków w biznesie. Z tego powodu decyzja o utworzeniu kolejnej siedziby naszej firmy zapadła jednoznacznie na Poznań - mówiła Adriana Syga z Silk Road Group.

Po kilku miesiącach badania rynku, przygotowania inwestycji oraz rekrutacji, Silk Road Consulting zdecydowała się na otworzenie biura. Nowa siedziba mieści się na 1. piętrze biurowca Andersia Business Center.

Spółka Fornax Capital należy do grupy Silk Road Consulting z siedzibami w Hong Kongu, Szanghaju i Frankfurcie nad Menem. Fornax Capital Sp. z o.o.  wspiera inwestorów z Chin w realizacji projektów biznesowych w Polsce oraz wspomaga polskie firmy w stworzeniu i rozbudowie powiązań handlowych w Chinach.