Szansa dla młodych programistów - startuje druga edycja Netguru Code College

Dwa tygodnie warsztatów, jakich trudno szukać na rynku. Po sukcesie pierwszej edycji, Netguru organizuje kolejny Code College - zupełnie darmowych warsztatów dla wszystkich, którzy są zainteresowani pierwszymi krokami w profesjonalnej karierze w branży IT. 

f
f

Czym właściwie jest Code College?

- Druga edycja wyjątkowych warsztatów programowania, która w poprzedniej edycji przyciągnęła ponad 6,5 tysiąca zainteresowanych osób

- 2 tygodnie pracy z ekspertami branży IT, nauka programowania i poznanie flow pracy w Netguru

W trakcie warsztatu uczestnicy, pracując w grupach, będą tworzyć od podstaw aplikacje. W taki sam sposób, w jaki w Netguru pracuje się nad komercyjnymi projektami. Uczestnicy warsztatów stają się na te dwa tygodnie częścią firmy - nie tylko uczą się programowania, ale też poznają od środka kulturę pracy w  globalnej firmie IT.

Netguru Code College to szansa dla studentów, by wkroczyć w świat IT z większą pewnością siebie, jak i dla osób, które pragną spróbować czegoś nowego. Językiem programowania, którego będą uczyć się uczestnicy warsztatu w tej edycji jest Ruby on Rails. U kandydatów na NCC liczy się znajomość języka angielskiego i podstawowe rozeznanie w temacie technologii.

W poprzedniej edycji NCC udział wzięło 20 osób, 5 z nich pracuje już w Netguru.

Warsztaty odbędą się w dniach 19 lutego do 2 marca, w poznańskim biurze Netguru, zapisy trwają do 1 lutego.

Link do zapisów znajdziecie Państwo poniżej:

https://www.netguru.co/career/ncc-vol-2