Zapraszamy na konferencję IT Pyrcode 2019 organizowaną przez Payworks

Już 18 stycznia 2019 roku startuje w Poznaniu pierwsza edycja konferencji PYRCODE 2019! Jeden dzień, kilka ścieżek tematycznych do wyboru, najlepsi eksperci oraz konsultanci IT z branży. To wyjątkowa okazja do integracji lokalnego środowiska IT i wymiany doświadczeń podczas inspirujących wykładów, warsztatów i networkingu. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Pyrcode
Pyrcode

Głównym gościem pierwszej edycji będzie Kevlin Henney. Znany w branży niezależny konsultant, prelegent, pisarz i instruktor. Jego zainteresowania obejmują wzorce, programowanie, praktykę i proces. Przyczynił się do rozwoju open i closed source, był felietonistą wielu magazynów. Jest współautorem języka A Pattern Language dla Distributed Computing i On Patterns and Pattern Languages oraz redaktorem "97 rzeczy, które każdy programista powinien znać". Mieszka w Bristolu i online.

Nie zabraknie też innych specjalistów z branży IT, wśród prelegentów są Jacek Laskowski (niezależnym konsultantem IT, programistą i instruktorem technicznym specjalizującym się w Apache Spark, Apache Kafka i Kafka Streams (Scala, sbt)., Torsten Wunderlich (jest Scrum Masterem i trenerem agile dla niektórych zespołów w Payworks)  i inni. W programie konferencji oprócz wystąpień przewidziano również warsztaty, także z użyciem... klocków LEGO (a dokładnie metody LEGO® SERIOUS PLAY®). Chętni mogą wziąć udział w kolejnym dniu również w warsztatach z wykorzystaniem technologii Kafka Streams, prowadzonych przez Jacka Laskowskiego (dodatkowo płatne).

- Konferencja zorganizowana jest od podstaw przez naszego inwestora Payworks, który pół roku rozpoczął swoją działalność w Poznaniu. Firma Payworks zajmuje się w płatnościami on-line, jednak tematyka konferencji będzie poruszała zróżnicowane zagadnienia. Bardzo nas cieszy, kiedy zagraniczne firmy tak aktywnie włączają się w integrację i rozwój branży IT w Poznaniu  - mówi Katarzyna Sobocińska, Zastępca Dyrektora Biura Obsługi Inwestorów.

Nie przegap i zarejestruj się już dzisiaj!

Kilka najważniejszych informacji:

Kiedy: Piątek, 18 stycznia 2019

Gdzie: ul. Zwierzyniecka 3

O której: Rejestracja startuje o 14:00, konferencja zaczyna się o 15:00

Wydarzenie jest biletowane, wstęp kosztuje od 64 zł.

Bilety dostępne na stronie: https://pyrcode.pl/