Znajdź pracę w Poznaniu!

Wspominaliśmy ostatnio, że lato w Biurze Obsługi Inwestorów było bardzo aktywne. Możemy pochwalić się nowymi projektami, a w związku z tym zaproponować nowe oferty pracy od naszych inwestorów!

Nowe oferty pracy w Poznaniu!
Nowe oferty pracy w Poznaniu!

Payworks

Z początkiem tygodnia ruszyła praca w poznańskim biurze Payworks. Obok Monachium, Londynu, Barcelony i Nowego Jorku, poznański Maraton jest ich nową siedzibą. Payworks działa na rynku FIN-Tech, zajmuje się tworzeniem rozwiązań pośredniczących między bankiem a klientem - Point of Sale, co znacznie usprawnia i przyśpiesza płatności.

Payworks planuje rozbudowę poznańskiego zespołu, o czym świadczą ich aktualne oferty pracy:

  • Java Backend Developer (KLIK)
  • Mobile Ios or Android Developer (KLIK)
  • Employer Branding and Recruiting Internship/Working student (KLIK)

Payworks oferuje elastyczne godziny pracy, naukę języka niemieckiego, wsparcie przy zmianie miejsca pracy oraz pracę w młodym dynamicznym zespole.

Sensire

Pochodząca z Finlandii firma Sensire również poszukuje osób do swojego zespołu w Poznaniu. Sensire zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem zaawansowanych technologii w logistyce i jest pionierem z zakresu monitoringu warunków w czasie rzeczywistym.

Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego. Do zadań nowego pracownika należeć będą między innymi obsługa klienta w Polsce i Niemczech, wsparcie techniczne klienta oraz planowanie i realizacja instalacji. Charakter pracy wymaga od kandydata znajomości języka niemieckiego oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego, a także gotowości do podróży służbowych na terenie Polski i Niemiec.

Zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z firmą o skandynawskiej kulturze i korzeniach zachęcamy do zapoznania się z ofertą, dostępną TUTAJ.

Etteplan

Etteplan jest międzynarodowym biurem projektowym R&D zajmującym się świadczeniem usług inżynieryjnych, specjalizującym się w systemach embedded oraz technologii IoT (Internet Rzeczy). Obsługuje klientów z różnych branż w opracowywaniu koncepcji urządzeń, przy projektowaniu elektroniki i tworzeniu oprogramowania, aż po testy i dokumentację techniczną, wraz z zarządzeniem projektem.

W poznańskim biurze Etteplan planuje zatrudnić programistów C/C++ oraz programistów C#.NET, którzy będą wyróżniać się doświadczeniem w projektach embedded, IoT, znajomością systemów Embedded Linux, RTOS, dobrą znajomością języków programowania C/C++, C# (mile widziane są również Python i Java) oraz dobrą znajomością języka angielskiego.

Etteplan oferuje swoim pracownikom szereg świadczeń: szkolenia, nauka języków obcych (angielski i niemiecki), drużynowe zawody sportowe, program Coolturka, imprezy okolicznościowe, liczne dofinansowania, program wdrożeniowy dla nowych pracowników, elastyczne godziny pracy, czy możliwość pracy za granicą (u klienta lub w oddziałach firmy w Finlandii, Szwecji).

Ich aktualne oferty pracy są dostępne na LinkedIn (KLIK).

Mamy nadzieję, że powyższe oferty staną się początkiem świetnej kariery w Poznaniu!