Zostań testerem w Sii!

Firma Sii w Poznaniu organizuje trzecią edycję szkolenia z zakresu testowania aplikacji dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w branży IT.

Sii
Sii

Program rozpocznie się w październiku br. i potrwa około 1,5 miesiąca. W tym czasie odbędzie się 11 spotkań obejmujących teorię i praktykę. Zajęcia będą się odbywać w dni robocze w godzinach popołudniowych (od godziny 17:00 lub 18:00) i w weekendy.

Uczestnikom szkolenia Sii oferuje szansę rozwoju pod okiem doświadczonych specjalistów oraz możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia pracy na stanowisku testera oprogramowania.

Tym, którzy wykażą się największym zaangażowaniem i postępami, firma zapewnia możliwość dołączenia do poznańskiego zespołu Sii.

Najważniejszym kryterium wyboru uczestników jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Kluczowym kryterium będzie również chęć rozwoju i zainteresowanie tematyką testowania aplikacji.

Poznański oddział Sii rozpoczął swoją działalność w 2010 roku. Od stycznia 2017 roku biuro Sii w Poznaniu znajduje się w samym centrum miasta, w nowoczesnym biurowcu Maraton przy ul. Królowej Jadwigi 43. To tutaj będą odbywać się spotkania.

Wszelkie pytania dotyczące szkolenia a także zgłoszenia z załączonym cv należy przesyłać na adres rekrutacja-poznan@pl.sii.eu (aplikacje przyjmowane są do 31.08.2017r.).